ucuz uçak bileti atlasglobal

Yemek Servisinde Atlasglobal Farkı Hissettiriyor

Dört yıldızlı hava yolu ödülünü alarak dikkatleri üzerine çeken firma yolcularına sunmuş oldukları hizmetler ile de her geçen gün yolcu sayısını arttırmaktadır. Dünyanın en iyi hava yolu firmalarından olmayı kendine amaç edinen firma hem yemek servisleri hem de konforu ve bilet fiyatlarıyla da son zamanların tercih edilen firmaları arasına girmiştir. Diğer hava yollarına nazaran daha geç kurulmuş olduğu için yolcu sayısını zamanla daha da arttıracaktır. İlk iç hatlar uçuşunu 2004 yılında yapan firmanın yolcularına gösterdiği güler yüz ve sunduğu yemek servisleriyle adından söz ettirmiştir. Uçuş sırasında yapılan serviste çok çeşitli seçeneklerin olması yolcuları memnun etmiştir. Müşterilerin beklentilerini karşılayabilmek için her geçen gün gelişme gösteren firma daha şimdiden yemekleri ile diğer firmaların önüne geçmiş durumdadır.

İkramları İle Göz Dolduruyor

Vermiş oldukları ikramlar kaliteli, lezzetli ve doyurucu olduğu için müşteriler bu durumdan oldukça memnun kalmışlardır. Uçuş sırasında verilen ikramların kaliteli olması ve tarihine dikkat edilmesi gerekir. Çünkü yaşanabilecek olumsuz bir durumda firma için bu durum oldukça büyük sıkıntı oluşturabilir. Şimdiye kadar Atlasglobal firmasında böyle olumsuz bir durum yaşanmamakla birlikte bunun önlemi de her zaman alınmaktadır. Verilen ikramlarda sandviç çeşitleri arttırılmış ve herkesin damak tadına uygun çeşitler sunulmuştur. Ton balıklı sandviç yolcular tarafından oldukça sevilmiş ve doyurucu olduğu gözlemlenmiştir. Bu firmada yolculara kek ve sandviç çeşitlerinin yanında 14 farklı içecek ikram edilmektedir.

Size Özel Yemek Siparişi

Sandviçler herkesin damak zevkine göre olup patatesli, peynirli ve ton balıklı olarak sunulmaktadır. Eğer üç saati geçecek bir uçuş yapacaksanız Türk mutfağının zengin çeşitlerinden harika yemekler firmamızda sizi bekliyor olacak. Ayrıca uçuşunuzdan 54 saat önce yemek talebinde bulunursanız yemeğiniz size uygun bir şekilde hazırlanıp sunulacaktır. Yolculara verilen hizmette sınır tanımayan firma bu konuda da yolcularından tam not almayı başarmıştır. Eğer bir rahatsızlığınız var ve özel bir yemek siparişi vermek istiyorsanız firmamız bu anlamda da sizlere yardımcı olacak ve istediğiniz ölçülerde yemeğinizi size ikram edecektir. Atlasglobal ile seyahat etmenin ayrıcalığına siz de en kısa zamanda varmalı ve uçuşlarınızı çok daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir