ucuz uçak bileti pegasus

Uçuş Puanlarınızı Biriktirerek Bedavaya Uçabilirsiniz

Pegasus Havayollarını tercih ederek sizler de bedava uçuş fırsatını yakalayabilirsiniz. Ülkemizde 20 yılı aşkın tecrübesiyle son dönemlerdeki en iyi havayolu firmaları arasına girmeyi başarmış Pegasus Havayolları yolcularına uygun fiyatlı bilet sunmakla kalmayıp birbirinden güzel avantajlar da kazandırıyor. Pegasus Plus üyeleri aldıkları her bilet üzerinden uçuş puanı kazanıyor. Biriken puanlar ile bedava bilet alma şansınız bulunuyor. Sizler de hem uygun fiyat garantisi sağlayan hem de bedava bilet alma imkanını sunan bu havayolunu tercih ederek seyahatlerinizden oldukça büyük kar elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise ücretsiz bir şekilde Pegasus Plus üyesi olmaktır. İnternet sitesi üzerinden kolaylıkla yapabileceğiniz üyelik işlemleri sonrasında hesabınız üzerinden giriş yaparak dilediğiniz zaman seyahat biletinizi satın alabilir ve her defasında farklı puan seçeneği ile karşılaşırsınız.

Pegasus Plus Kredi Kartı İle Puan Kazanma

İNG bankası ile işbirliği yapan Pegasus Havayolları birlikte bir kredi kartı oluşturmuş ve müşterilere sunmaktadır. Pegasus Plus Kredi kartı sahipleri her harcamalarında uçuş puanı kazanarak seyahat açısından avantaj yakalamaktadır. Pegasus kartınız sayesinde yapacağınız bütün kişisel alışverişlerinizde sayısız puan kazanma şansınız vardır. Üstelik seyahat sırasında kredi kartı sahiplerine özel indirimler ve kampanyalar da sunulmaktadır. Başvuruyu internet sitesi üzerinden ya da İNG Bankası şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Her anlamda avantajlı havayollarını tercih ederek uçuşlarınızı bedavaya getirebilirsiniz. İç ve dış hatlarda bedava bilet için puanlarınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Üstelik Sabiha Gökçen Havalimanında çeşitli ek hizmetlerden bedava ya da indirimli yararlanma fırsatınız da vardır.

Pegasus Avantajlarından Haberdar Olun

Pegasus Plus üyesi olarak sizler de her türlü indirim, fırsat ya da kampanyadan haberdar olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken üye olduktan sonra iletişim kanalını seçerek kampanyalardan, indirimlerden ve fırsatlardan bilgi almak için onay vermenizdir. Pegasus Plus mobil uygulamasını cep telefonunuza da indirerek buradan da kampanyaları takip edebilirsiniz. Bu sayede bütün avantajlardan ilk haberdar olanlardan birisi de siz olabilirsiniz. Dünya genelinde sefer düzenleyen ve iç hat seferlerinde de önemli noktalara uçuş sağlayan Pegasus Havayolları bir havayolu yolcuğundan oluşabilecek bütün beklentileri karşılayabilmektedir.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir