ucuz uçak bileti thy

Uçak İçinde Farklı Bir Hayat Yaşayacaksınız

Türk Hava yolları hava yolu ulaşımı içinde en fazla tercih edilen firmalardan biridir. Bunun da birçok nedeni vardır. Bunlardan biri kaza oranının en düşük firma olması dolayısı ile en güvenilir firma olmasından kaynaklanmaktadır. Pilotlarının son derece özenle seçilerek işe alınması ve uçakların kalış ve inişlerindeki kontrol ile ne kadar profesyonel olduklarının anlaşılması ve güven duyulmasıdır. Bazı uçaklarda kalkış ve iniş anında fazla sarsma durumu yaşanabiliyor ve bu da özellikle ilk kez binmiş ya da korkusu olan kişileri daha da telaş yapmaya itiyor. Ama Türk Hava Yollarında Böyle bir durum yaşamayacak ve hatta varsa uçak korkunuzu bile yenebileceksiniz.

En Yüksek Konfor Bu Firmada

Konfor olarak da diğer firmalar ile kıyaslandığında son derece konforlu bir yolculuk yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Koltukların arasındaki mesafe herkesin rahat edebileceği oranda ayarlanmış olup arkaya yatma özelliği ile de son derece konforlu bir uçuş gerçekleştirmenizi sağlayacak. Uçaklarda koltuk mesafesinin dar olması birçok kişinin şikayet ettiği bir konudur ve gerçekten de rahatsız edici bir durumdur. Türk Hava Yollarında böyle bir durum ile karşılaşmayacak özellikle de uzun mesafeli yolculuklarınızda oldukça keyifli bir uçuş süreceksiniz. İkramları konusunda da bu firma bol çeşitli olması ve kalitesi ile de adından söz ettirmekte ve farkını ortaya koymaktadır.

Yolcular Kendilerini Özel Hissediyor

Dilerseniz uçuş süresinde 36 saat önce istediğiniz bir yemeği sipariş verebilirsiniz. 3 saatten fazla sürecek olan uçuşlar için yapılan yemek ikramında tercihi kendiniz yapabilir ve size özel yemek hazırlamamızı sağlayabilirsiniz. Bunun için bilet alırken siparişinizi geçmeniz yeterli olacaktır. Yolculara gösterilen saygı herkes için eşit olup hiçbir müşteriye ayrım yapılmamaktadır. Hava yolu son zamanlarda daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Bunun önemli bir sebebi de uçak bileti fiyatlarının düşmüş olmasıdır. Karayolları ile neredeyse bazı zamanlarda eşit miktara gelen fiyatlar yolcu sayısının artmasını sağlamıştır. Birçok firma olsa da hem indirimli uçak biletleri hem de konforu ve güvenilirliği ile Türk Hava Yolları herkes tarafından tercih edilen bir firma olma özelliğini korumaktadır. Sizde kendinizi farklı ve özel hissetmek istiyorsanız Türk Hava Yolları tercihiniz olmalıdır.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir