ucuz uçak bileti thy

Türk Hava Yollarını Tercih Etmek İçin Geçerli Sebepler

Yapılan araştırmalar sonunda en fazla yolcu tercihinin Türk Hava yolları firmasından olmasının en önemli nedeni uçuş güvenliği olduğu anlaşılmıştır. Bunların dışında pilotlarının birçok uçuş gerçekleştirmiş son derece güvenilir ve profesyonel olmaları bazı zamanlarda bilet fiyatlarının diğer firmalardan pahalı olmasına rağmen tercih edilmesini sağlamaktadır. Bunların dışında yolcularına sunmuş olduğu ikramların kalitesi ve tadı da asla yadsınamaz. Birçok yiyecek ve içecek çeşidinin olması yolcuları memnun etmiştir. Bunun yanı sıra eğer yolculuğunuz üç saatten fazla sürecekse dilediğiniz yemeği sipariş verebilir ve ikram sırasında istediğiniz yemeğinizi yiyebilirsiniz. Uçuş sırasında ilk kez binmiş olanları da düşünerek yapılan açıklamaların son derece anlaşılır olması, çalışanların yolculara göstermiş olduğu güler yüz ile de adından bahsettiren bir firmadır.

Güven Verici Olması En Önemli Sebep

Bazı firmanın uçaklarında koltuk mesafesi ne yazık ki dardır ve bu durum da yolcuları özellikle de biraz kilolu ve uzun boylu olan yolcuları rahatsız etmektedir. Eğer gideceğiniz mesafe uzak ise bu durum sizin için çok daha kötü olacaktır. Türk Hava Yollarında bu mesafe her yolcuya göre ayarlandığı için konfor anlamında hiçbir sıkıntı yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu firmadan bilet alırken internet üzerinden çok kolay bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer koltuk seçmek istiyor ve bunu da uyguna yapmak istiyorsanız gideceğiniz günden en az on gün öncesinde biletinizi almanız gerekmektedir. Türk Hava Yollarının düzenlemiş olduğu kampanyalı biletler sayesinde de uygun uçuşlar yapabileceksiniz.

Yolculara Göstermiş Olduğu Hizmet Kalitesi

Dünya genelinde birçok sponsorluğu olan bu firmanın her alanda farklı olduğu gerçeği herkes tarafından bilinmektedir. Kabin personelinin yolculara yaklaşımı da oldukça kibardır. Yolcu ayrı yapmadan herkese eşit mesafede yaklaşmaktadırlar. Türk Hava Yollarında uçuşunuz belirtilen süre içinde tamamlanmaktadır. Pilotların tecrübeli oluşu yolculara büyük bir güven vermektedir. Arada yapmış olduğu bilet fiyatlarını takip ederseniz çok avantajlı koşullarda yeni yerler keşfetme fırsatını yakalayabilirsiniz. Bu firmanın tercih sebeplerinden biri de avantajlı kampanyalar düzenlemesi diyebiliriz. Yurt dışına olan uzun saatli yolculuklarda konfor en çok aranan özelliklerden biri olduğu için her alanda olduğu gibi konfor alanında da bu firmada aradığınızı bulacaksınız.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir