ucuz uçak bileti thy

Türk Hava Yolları Yılbaşı İndirimleri Başladı

Türk Hava Yolları firması ile seyahat edenleri yılbaşında birçok büyük fırsat bekliyor. 2018 yılına yeni girmemiz nedeniyle yapılan yılbaşı kampanyaları Ocak ayı boyunca yolculara sayısız imkanlar sunmaktadır. Sevdiklerinizin yanına seyahat etmek istiyor fakat uzun zamandır bunu erteliyorsanız şimdi tam zamanı. Türki Hava Yolları herkesin seyahat edebilmesi için fiyatlarında önemli ölçüde indirimler yapmaya devam ediyor. Üstelik bu indirimleri yaparken kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermiyor. Dünya genelinde başarısını duyurmuş ve alanında sayısız ödüller alan bu firma sayesinde sizler de güvenle yolculuk yapabilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışı sefer sayısı en fazla olan dünya üzerindeki tek havayolu olması da her türlü seyahat imkanı sağlamaktadır. Yeni kampanyalardan haberdar olmak için sizler de sayfamızı düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Havayolu Seyahatinde En Tecrübeli

Türk Havayolları engin tecrübelerini bu alanda ilk kurulan firmalardan birisi olmasından almaktadır. Oldukça köklü olan bu şirket uzun yıllardır kendi alanında yüksek başarılara imza atarak hızlı bir şekilde büyüme gerçekleştirmiştir. Halen de büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Önümüzdeki yıllarda filosunu 500’e çıkartmayı planlamaktadır. Bilindiği üzere dünyanın her alanına uçuş gerçekleştirmektedir. Türk Hava Yolları firması her uçuş seferinde yüksek kalitesinden ödün vermeden bütün yolculara sınıfında eşit imkanlar sağlamaktadır. Son zamanlarda artışta olan havayolu taşımacılığı rekabeti fiyat konusunda da birçok indirim ve kampanya yapmasına neden olmaktadır. Bu sayede bütün herkes gönül rahatlığı ile Türk Hava Yolları firmasını seçebilmektedir.

Ücretsiz Koltuk Seçimi İmkanı

Türk Hava Yolları sayesinde almış olduğunuz biletlerde Online Check-in esnasında dahi koltuk seçimi yaparken fiyat farkı ödemezsiniz. Bu kampanyası her türlü biletlerde geçerlidir. İndirimli bilet satışında da herhangi bir değiştirilme yapılmamaktadır. Üstelik Online Check-in sistemi oldukça üst düzey ve profesyoneldir. Bilgisayar ekranınızdan koltuk seçimi yaparken nasıl bir uçağa bineceğinizi görmekle kalmayıp bir de tam olarak hangi koltuğun uçağın hangi noktasına geldiği de görsel üzerinden yolculara gösterilmektedir. Bu sayede gönül rahatlığı ile koltuk seçimi yapabilme şansınız vardır. Türk Hava Yolları uçakları diğer havayollarına oranla daha büyük ve geniştir. Bu nedenle indirimli seyahat etseniz dahi sıkışmadan rahatlıkla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir