ucuz uçak bileti onurair

Rostov’a En Ucuz Uçuş İçin Onur Air

Onur Air firması ile yakın zaman içerisinde Rostov’a uygun fiyatlı uçmaya hazır olun. 2018 yılına özel yeni uçuş noktası olarak belirlenen Rusya’nın Rostov şehri için seferler 29 Ocak itibari ile başlıyor. Haftanın iki günü düzenlenecek olan bu seferler İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rostov’a saat 23:00’da, Rostov’dan İstanbul Atatürk Havalimanı’na ise saat 03:35’de gerçekleşecektir. Geçtiğimiz yıl Antalya’dan düzenlenen seferlerin ardından artık Onur Air İstanbul’dan Rostov’a yeni uçuş noktası oluşturdu. Yoğun yolcu ilgisinin olduğu bu nokta firmanın gelişimi açısından büyük katkılar sağlayacaktır. Düşük maliyetli havayolu taşımacılığı alanında özel sektörün öncü firmalarından Onur Air giderek rotasını genişletiyor. Dünyanın farklı ülkelerinde birbirinden önemli noktalara yeni seferler düzenliyor.

Onur Air İle Rusya Seyahatlerinde Avantaj

Son bir yıl içerisinde düzenlediği Rusya seferleri ile gündemden düşmeyen Onur Air Havayolları bu alandaki gelişimlerini tam gaz devam ettiriyor. Bilindiği üzere 2017 yılında turizme yüksek oranda katkı sağlayan 9 farklı seyahat noktasını rotasına dahil etmesi ile Rusya ile Türkiye arasındaki seferlerini önemli ölçüde genişletti. Bu yıl da aynı alanda adımlar atmaya devam etmesiyle giderek artış sağlayacağı düşünülüyor. Rusya ile ülkemizin geçirdiği zor dönemlerin ardından buzların erimesiyle iki ülke arasında turistik gezilerin yeniden canlanması her alanda ekonomiye ve ülke ilişkilerine katkı sağlamaktadır. Geçtiğimiz yıl Rusya’dan 3 milyon turistin ülkemize gelmesi hedeflenirken bu yıl rakam daha yüksek olacak gibi duruyor. Bu alandaki katkılarından dolayı Onur Air ülkemizin gururu olarak farkını kanıtlıyor.

En Avantajlı Havayolu Firması Onur Air

Onur Air sağladığı indirimler ve verdiği yüksek kaliteli hizmetler ile havayolu taşımacılığı sektöründe 25. Yılını kutluyor. Kurulduğu 1992 yılından bugünlere emin adımlar ile ilerleyen ve bu süreçte toplamda 90 Milyon yolcunun seyahat etmesini sağlayan oldukça başarılı bir şirkettir. Giderek artışa geçen ve her geçen gün yeni projeleri ile insanlara hizmet alanında kendini geliştiren Onur Air firması daha uzun yıllar boyu alanında öncü olmaya devam edecek gibi görünüyor. Yurtdışı seferleri yanı sıra ülkemizde iç hat seferleri alanında önemli seferler düzenlemesi de ilgiyi üzerine topluyor.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir