ucuz uçak bileti atlasglobal

Rezervasyon Bilgilerini Kolayca Kontrol Edebilirsiniz

Atlasglobal havayolları kullanarak yapacağınız seyahatlerinizde kolaylıkla işlemlerinizi kontrol edebilir ve herhangi bir değişiklik olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bilet satın alma işlemlerinizi tamamladıktan sonra size mail ya da cep telefonu yoluyla bildirilen PNR numarası sizin rezervasyon numaranızdır. Adınız Soyadınız ve PNR numaranız ile internet sitesinde yer alan rezervasyon alanından kontrol sağlamanız mümkündür. Üstelik internet sitesi ve mobil cihaz üzerinden alınan biletlerinizi bu sayfa üzerinden iptal edebilirsiniz. Firmayı çeşitli sosyal medya ağlarından takip ederek olası bildirimlerden haberdar olabilirsiniz. Ya da isterseniz site içerisinde yer alan “Kampanyalardan Haberdar Olun” butonu ile mail ya da mesaj yoluyla kampanya bildirimi talep edebilirsiniz. Her açıdan iletişim konusunda güçlü alt yapısı olan Atlasglobal ile sorunsuz seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Dört Dörtlük Havayolu Firması Arayanlara

Havayolu seyahatlerinde dört dörtlük bir firma arıyorsanız kesinlikle Atlasglobal Havayollarını tercih etmelisiniz. Uygun bilet kampanyaları sayesinde dilediğiniz noktaya düşük fiyat ödeyerek seyahat edebilirsiniz. Çeşitli avantajların sağlandığı Atlasglobal kartları ile uçuş mili biriktirebilir ve bedava bilet alma şansından yararlanabilirsiniz. 2001 yılında kurulan bu firma Türkiye’de tarifesiz İç Hat ve Dış Hat Uçuşlarda Yolcu ve Kargo Taşımacılığı amacıyla hizmet vermektedir. Şirket tüm yolcularına uçakta uluslararası konfor ve kalite standartlarını sunmaktadır. Kurulduğu tarihten itibaren kısa bir süre içerisinde uçuşlarını %80 oranında arttırarak günümüze kadar hızlı bir şekilde büyüyerek gelmiştir. Bu sayede dört dörtlük denecek performansa sahiptir.

Türkiye’de İlke İmza Atan Havayolu Şirketi

Ülkemizde bir ilke imza atan Atlasglobal profesyonel pilot ve kabin ekibi eğitimi sunmak amacıyla Atlantik Uçuş Okulu adı altındaki AFA’YI kurmuştur. Bu sayede pilot eğitimi ve kabin ekibi eğitimlerinde öncülük yaparak kalitesini arttırmıştır. Daha tecrübeli havayolu personeli oluşturma konusunda da kendisini bir hayli geliştirmiştir. Bununla kalmayıp yanı sıra oldukça deneyimli ve sertifikalı mühendis ve teknisyen ekibinin kendi iç bakım hizmetlerinin dışında diğer uluslararası havayolu şirketlerine de hizmet verebilmesi için bakım hizmeti sunduğu ATS Team’ı da kurmuştur. Bu başarılı adımların arkasından büyüme ve gelişme konusunda önemli adımlar atmaya devam etmektedir.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir