ucuz uçak bileti pegasus

Pegasus Online Check-in Yapma

Bu firma ülkemizde uzun yıllardır hizmet vermekte ve birçok kişi tarafından uygun fiyatları ile tercih edilmektedir. Fiyatlarının uygun olmasında her bütçeden insanların hızlı ve güvenilir yolculuk yapmasını istemeleri de vardır. Bu nedenle birçok insan tarafından yıllardır tercih edilenler listesinde yerini almaktadır. Kara yolu ulaşımından çok daha uygun fiyata Pegasus firmasından uçak bileti bulabilirsiniz Bunun için yapmanız gereken olabildiğince erken bilet alımıdır. Biletinizi internet üzerinden kolay bir şekilde alabilir ve uçuş öncesinde Check-in yaparak hava alanına çok önceden gitmenize de gerek olmayacaktır. Böylelikle kalkış saatinden birkaç dakika önce orada olmanız yeterli olacaktır. Eğer yanınızda el bagajınız dışında bir bagajınız yoksa bu süre tabi ki check-in sayesinde daha da kısalabiliyor. Bu da zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Check-in Yapmanın Bazı Kuralları Var

Pegasus firması ile yolculuk yapacak olan müşterilerin bilmesi gereken bazı kurallar vardır. Check-in içi size verilen QR kodunu görevlilere göstermeniz ve onların da kod okuyucular ile bunu onaylaması gerekmektedir. İnternet üzerinden yapılan bir işlem olduğu için telefonunuza da yeterli şarj ve net olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Bu kodu netiniz yoksa o anda sorun çıkmaması için ekran görüntüsü alarak da görevlilere okutabilirsiniz. Check-in işleminizi unutmamak ya da bir aksilik yaşamak istemiyorsanız son ana bırakmadan uçuş sürenizden bir gün öncesinde yapmanızda fayda vardır.

Pegasus Bagaj İşlemleri

Gideceğiniz yere eğer yanınızda almanız gereken eşyalar varsa uçuş saatinden en az bir saat öncesinde hava akanında bulunmanız gerekir. Çünkü bagaj işlemleri sırasında herhangi bir karışıklık çıkabilme durumunu da göz önüne almalı ve işinizi garantiye alarak erkenden orada olmalısınız. Önceden Check-in yapan kişileri bagaj vermek için ayrı bir sırada bekletmektedirler. Bunun nedeni de sadece bagaj işleminin olmasıdır. Yani Check-in yapmak özellikle de el bagajınız varsa size uzun kuyruklarda beklemek yerine işinizin çok daha çabuk hallolmasını sağlayacaktır. Yolcular arasında herhangi bir ayrıcalık söz konusu değildir. Siz de zamandan kazanmak istiyorsanız erken Check-in ile bunu sağlayabilirsiniz. Siz de Pegasus müşterisi olun ve avantajlarından yararlanarak uçuş fırsatlarını kaçırmayın.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir