ucuz uçak bileti onurair

Onurair Rusya Uçuşlarında Yeni Uçuş Noktası Sunuyor

Onur Air havayolları her yıl birbirinden özel imkanlar ile yolculara geniş çaplı hizmet sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl yapmış oldu Rusya atağı sonrası büyük başarı yakalayan Havayolu firması İstanbul ve Antalya şehirlerinden Rusya’nın 12 ayrı şehrine seferlere başladı. Rusya’da Nalçik’e sefer düzenleyen firma geçtiğimiz Mart ayında İstanbul’dan Grozni’ye, Mayıs ayından itibaren ise Moskova, Niyniy Novgorod, Volgograd ve Çelyabinsk’e tarifeli uçuşlar düzenlemeye başladı. Antalya’dan ise dokuz ayrı Rusya şehrine uçuşlar geçtiğimiz yıl içerisinde başladı. Nisan ayı itibariyle Antalya çıkışlı Çelyabinsk, Kazan, Samara, Ekaterinburg, St. Petersburg, Rostov, Perm, Moskova ve Kaliningrad’a seferler düzenlemeye başladı. Bu üstün başarısının ardından Rusya’dan da çok sayıda turistin yaz aylarında ülkemize gelmesini sağladı.

Onur Air Sayesinde Ülkemizin Turizm Seviyesi Artıyor

Bilindiği üzere geçtiğimiz 2016 yılında Rusya ile yaşanan bir takım sebeplerden dolayı ne yazık ki turistlik anlamda kötü bir yaz geçirdik. Bu nedenle Onur Air firması Rusya ülkesi ile aramızın düzelmesinin ardından çok sayıda turist yolcu taşımak amacıyla ülkenin turizmine destek vermek adına yeni uçuş rotaları geliştirdi. 2017 yaz ayında yaklaşık 3 milyon turist beklentisi ile bu çalışmayı başlatması ülkenin kalkınması açısından da önemli bir adımdı. Onur Air firması 25 yılı aşkın tecrübesi ile sürekli kendini geliştirerek geçmişten günümüze hızla büyüme sergileyerek ilerlemiştir. Bu sayede 25 farklı ülkede 120’yi aşkın noktaya sefer düzenleyerek ülkemizin turizm seviyesine de bir hayli katkı sağlamaktadır. Düşük maliyetli havayolu taşımacılığı amacıyla vermiş olduğu hizmet turistler tarafından ülkemizin tercih edilmesinde büyük rol oynamaktadır.

Yurtdışı Seyahatlerinde En Çok Tercih Edilen Firma

Onur Air ülkemizden de farklı ülkelere yolcular taşıyarak turistik anlamda dünya üzerinde etki sağlayan özel havayolu şirketleri arasında yer almaktadır. Uygun fiyatlı bilet imkanı sunması sayesinde birçok kişi yurtdışı seyahatlerinde Onur Air firmasını tercih ederek seyahat planlarında ülkenin dışına da açılmaktadır. Bu sayede diğer ülkelerin ekonomisine destek verdiği gibi kendi ülkemizin halkının da yurtdışı deneyimi kazanmasına yardım sağlamaktadır. Her açıdan insanlığa katkı sağlayan başarılı havayolu firması uzun yıllardır alanında öncü kuruluşlardan biri olmayı başarmıştır.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir