ucuz uçak bileti onurair

Onur Extra’lı Olanlar Avantajlardan En İyi Şekilde Faydalanıyorlar

Onur Air havayollarını tercih edenlerin her alanda avantajlı olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Bu firma Türkiye’nin en cömert havayolu programı olan OnurExtra’ya sahiptir. Bu program sayesinde insanlar sayısız fırsatlardan yararlanarak havayolu seyahatlerini gerçekleştirebilirler. Hiç duymayanlar için bu yazımızın içerisinde OnurExtra avantajlarından detaylı olarak bahsedeceğiz. Sizler de zaman kaybetmeden üye olarak bahsedilen bütün kampanya ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Onur Air internet sitesi üzerinden başvuru yapmaktır. Dilerseniz çağrı merkezini arayarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında bol bol puan kazanabilir ve bedava uçuş keyfi yaşayabilirsiniz. Ayrıca kampanyalardan da kolaylıkla haberdar olabilirsiniz. Mobil seçeneği sayesinde cep telefonunuzdan rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Ek Hizmet Konusunda OnurExtra Avantaj Sağlıyor

Onur Air firmasının ek hizmet konusundaki avantajları da düşük maliyetli havayolu taşımacılığı strateji ile oluşturulmaktadır. Ek bagaj hakkından koltuk seçimine kadar her türlü fırsattan OnurExtra programı sayesinde daha uygun fiyatlara yararlanma imkanınız da vardır. Sizler de biran önce programa dahil olarak çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz. Onur Air firması 25 yıldır engin tecrübesi ile bu alanda hizmet sağlamaktadır. Ülkemizde 14 önemli noktaya uçuş seferi düzenlemekle birlikte dış hatlarda da 25 ülkede 120’den fazla noktaya seyahat imkanı sağlamaktadır. Herkesin havayolu seyahati yapma hakkı olduğunun kanıtı olan hizmet kalitesi sayesinde uygun fiyatlar ile yolcu taşımaktadır. Bunun yanı sıra seyahatleriniz esnasında rahat etmeniz için çeşitli ek hizmetler sağlamaktadır.

OnurExtra Sayesinde Puan Satın Alabilirsiniz

OnurExtra uygulamasına üye olduktan sonra aldığınız her uçak bileti üzerinden çeşitli oranlarda puan kazanma şansınız vardır. Bu puanlar zamanla hesabınızda birikerek size bedava uçuş imkanı sağlamaktadır. Ödül bilet kapsamında ücretsiz olarak puan karşılığı aldığınız biletlerde herhangi bir seçim kısıtlaması yoktur. Dilediğiniz tarih ve saatteki seferlerden yurtiçi ya da yurtdışı uçuşlar fark etmeksizin ödül bilet seçimi yapabilirsiniz. Üstelik puanlarınızın alacağınız bilete yetmemesi dahilinde program üzerinden puan satın alımı yapabilirsiniz. Her anlamda avantaj sağlayan OnurExtra sayesinde en karlı seyahat yapma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir