ucuz uçak bileti onurair

Onur Air Puanları İle Ücretsiz Uçuş Sağlıyor

Mükemmel kalite ile uçuş imkanlarını kaçırmamalısınız. Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak uçuş olanaklarından sizlerde yararlanabilirsiniz. Onur Air ile yapacağınız her uçuştan puanlar kazanıyor olacaksınız. Böylelikle çok daha uygun bir şekilde bir sonraki ucuzunu planlayabilirsiniz. Hatta biriktirdiğiniz puanları hemen kullanmazsanız bir süre sonra ücretsiz bir uçuş bileti de alabilirsiniz. Verilen puanların bu denli yüksek olması çok işinize yarayacak özel bir durum olmaktadır. Diğer birçok hava yolu şirketinde puanların oranı çok düşük kalırken, Onur Air ile böyle bir durum söz konusu dahi olmuyor. Burada alacağınız her bile çok kıymetli. Aynı zamanda aldığınız biletin miktarına göre çok daha fazla puan elde etmenizde mümkün oluyor.

Uçuşlarınızı Ucuza Getirecek Uygulama

Yapmış olduğunuz işlemlerden puan kazanmak birçok farklı türde sürekli olarak karşımıza çıkan bir uygulamadır. Sıklıkla kredi kartlarında görmeye alışık olduğumuz bu sistem, hava yolu firmalarında kullandığı bir uygulamadır. Ancak hepsi alınan biletler karşılığında aynı düzey puanı vermiyor. Bu bilet için ödenen ve alınan puan durumu birçok hava yolu firması için yetersiz kalırken, Onur Air ile oldukça iyi oluyor. Kaçırılmayacak özellik sayesinde çok daha indirimli olarak yeni ufak biletlerinin sahibi olabilirsiniz. Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak özelliklerden yararlanmalısınız. Kaçırılmayacak imkan ve avantajlar ile uçak bileti almak sizleri memnun edecek. Birde bunu diğer kampanyalar ile birleştirerek çok daha avantajlı olabilirsiniz.

Onur Air Uçtukça Kazandırıyor

Yapacağınız tüm seyahatlerden puanlar kazanmaya başlayabilirsiniz. Elde ettiğiniz puanlara göre indirim hakkı kazanacaksınız. Her puanın karşılık geldiği bir Türk lirası miktarı vardır. Bu değer ile yapacağınız uçuşlara karşılık gelen miktarını ödemekten kurtulabilirsiniz. Ayrıca toplamış olduğunuz puanları TL karşılığı yeni almak istediğiniz biletin tamamını karşılıyorsa ücretsiz olarak bu biletin sahibi olabilirsiniz. Bu denli özel olacağınız birçok uygulama sizleri bekliyor. Kesinlikle hiçbirini kaçırmak istemeyeceksiniz. Sizleri memnun edecek ayrıcalıklardan yararlanmak bu denli kolay oluyor. Memnun kalacağınız hizmetler Onur Air ile kesintisiz olarak ekranlarınıza gelirken bu hizmetlerden yararlanmaya hemen başlamalısınız. Alacağınız tüm biletlerin bir karşılığı olacağını unutmayın. Kampanya her gün daha da büyüyor.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir