ucuz uçak bileti onurair

Onur Air Bünyesindeki Uçaklar

Onur Air havayolları Türkiye’de şehir içi sefer düzenleyen ilk özel kuruluştur. Kurulma tarihi 1992 yılı olsa da ilk zamanlar şehir içi seferlerine izni olmayan firma 2003 yılında özel kuruluşlara havayolu sektöründe izin verilmesiyle ilk kez şehir içi sefer düzenlemiştir. Onur Air kısa sürede başarısını arttırmış ve havayolu sektörünün özel firma alanındaki öncü bir şirket olarak hizmet vermektedir. Firma kurulduktan sonra hızla filosundaki uçak sayısını arttırmıştır. Günümüzde 23 uçaklık filosu ile göklerde havayolu taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Ülkemizde şehir içi uçuşlarda 145 farklı noktaya sefer düzenlemektedir. Bunun yanı sıra 25 farklı ülkede 120’den fazla noktaya ulaşım sağlar. Engin tecrübesi 25 yıldır kusursuz bir şekilde düzenlediği seferlerden oldukça belirgindir.

Şehir İçi Uçuşlarda Onur Air Farkı

Geniş bir uçuş ağı bulunan Onur Air havayolları ülkemizdeki seyahat noktalarında sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle İzmir- İstanbul arasında sıklıkla sefer düzenlemektedir. Bunun yanı sıra İstanbul ve Ankara uçuşlarında da oldukça kampanyalı biletler bulmanız mümkündür. Her açıdan avantaj sağlayan firma sayesinde güven içerisinde seyahatlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. 25 yıldır göklerde tecrübeli bir şekilde süzülen Onur Air firması uygun fiyatlara sahiptir. Online Check-in ve diğer ek hizmetleri ile birçok konuda avantajlıdır. Üstelik biletlerinizi internetten satın aldığınızda Mobil Uygulama üzerinden %8 oranında puan kazanma şansınız da vardır. Yeteri kadar puanınız yok ise puan satın alarak bilet alımında kullanabilirsiniz.

90 Milyonu Aşkın Yolcu Transferi

Uzun yıllardır tecrübesiyle havayolu taşımacılığında öncü bir özel firma olan Onur Air kurulduğu günden bu yana 90 milyonu aşkın yolcuyu diledikleri yere güvenli bir şekilde ulaştırmıştır. Seyahat noktaları arasındaki transferinizi düşük maliyetli hava taşımacılığı yapan Onur Air’i tercih ederek gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sevdiklerinizi ziyaret edebilirsiniz. Mobil uygulama sayesinde kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Fırsatlar ile dolu Onur Air dünyasına sizler de dahil olabilirsiniz. Firmanın her alanda tecrübesi kendi farkını ortaya koyabilmektedir. Ekstra bagaj alma konusunda yolcularına uygun fiyatlar önermektedir. Bunun yanı sıra hizmet konusunda da kabin ekibi her daim size yardımcı olmaktadır.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir