ucuz uçak bileti thy

Ekonomi Sınıfında Konfor İsteyenler Türk Hava Yolları İle Uçuyor

Türk Hava Yolları uçuşun en güvenli adresi olduğunu kurulduğu günden bu yana birçok insana göstermiş ve artık kendini her anlamda kanıtlamış bir uçak firması olarak karşımıza çıkmaktadır. Her uçakta olduğu gibi Türk Hava Yolları’nda da ekonomi ve business class koltukları vardır. Bunlar arasındaki tek ayrıcalık ikramlar ve fiyat farkı olmaktadır. İş adamları, ünlüler ya da ekonomik durumu çok iyi olan kişiler dışındaki herkes ekonomi sınıfında yolculuk yapmayı tercih etmektedirler. Ekonomi sınıfında bilet fiyatları oldukça uygun olmakla birlikte hizmet ve konfor açısından da son derece tatmin edici özelliklere sahiptir. Diğer firmaların ekonomi sınıfında koltukların bile ayarlanamıyor olması, ikramların parayla satılması gibi olumsuz durumların yanında Türk Hava Yolları’nda böyle bir durum ile karşılaşmayacaksınız.

Rahat Bir Uçuş İçin Türk Hava Yolları’nı Seçin

Uçağın büyük bir kısmını ekonomi sınıfı oluşturduğu için Türk Hava Yolları yolcularını memnun etmeyi kendine amaç edinmiş ve bu sayede de sürekli yolcu sayısında artış yaşayan bir firma özelliğine sahiptir. Ekonomi sınıfında konfor istiyor hem uygun fiyata uçayım hem de rahat olsun istiyorsanız başka bir firmaya gitmenize hiç gerek yoktur. Türk Hava Yolları koltuklarının ayarlanabilir olması, öndeki koltuk ile aradaki mesafenin herkese uygun olması ile son derece rahattır. Özellikle uzun sürecek olan yolculuklarınızda uçaklarımızda hiçbir olumsuz durum ile karşılaşmayacak ve kendinizi profesyonel ekibimiz ve son derece tecrübeli olan pilotlarımıza emanet edeceksiniz.

Yolcularına Konforu Sunan Firma

İkram konusunda da sıcak ve soğuk her türlü içeceğimiz ile yolculuğunuzun çok daha keyifli olmasını sağlamak adına elimizden geleni yapacağımızdan hiçbir zaman şüpheniz olmasın. Eğer uçuş süreniz 3 saatten fazla olacaksa yemek servisimiz de olacaktır. Siz sunmuş olduğumuz ikramları bilet alırken firmamızın sitesinden görebileceksiniz. Bunların dışında özel bir isteğiniz olursa ekonomi sınıfı olmanızın durumda hiçbir değişiklik yaratmayacağının altını çizerek söylemek gerekirse dilediğiniz yemeği sipariş verebilirsiniz. Yolculuğunuzdan 36 saat öncesinde bunun bilgisini düşerseniz aşçılarımız istemiş olduğunuz menüyü küçük bir ücret karşılığında uçuş sırasında sizlere ikram edecektir. Türk Hava Yollarında ekonomi sınıfı olsanız bile her türlü olanağa sahip olduğunuzu ve konforlu bir uçuş yapacağınızı unutmamanız gerekir.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir