ucuz uçak bileti onurair

Çanakkale Uçuşları İçin Onur Air

Ülkemizde 25 yıldır hizmet sağlayan Onur Air yaklaşık olarak 15 yıl önce başladığı iç hat seferleri için en çok kullanılan firmalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle sayısız avantaj ve fırsatlar sunan firma yeni kampanyası ile Türkiye’de İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Çanakkale’ye direkt uçan tek havayoludur. 2017 yılı Ekim ayının son gününde başlattığı kampanya sayesinde haftanın 7 günü her şey dahil 84 TL’den başlayan fiyatlar ile bu imkanı yolculara sağlamaktadır. Ülkemizde iç hatlar üzerine güzel kampanyalar düzenleyen Onur Air her zaman olduğu gibi bu kez de farkını ortaya koymuş oldu. Uzun yıllardır düşük maliyetli hava taşımacılığında engin tecrübeleri ile toplamda 90 Milyon yolcuyu güvenle gideceği yere ulaştıran şirket gelişimine her geçen gün katkın sağlayan adımlar atmaya devam ediyor.

Diğer Şehirlere de Bağlantılı Uçuş İmkanı

Uygun fiyat kapsamında Çanakkale haricinde diğer şehirlere de kampanyalı fiyatlar ile bağlantılı uçuşlar düzenleyen Onur Air şehir içinde Antalya, Adana, İzmir, Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep ve Trabzon olmak üzere yedi farklı şehre seyahat imkanı sağlıyor. Üstelik yurtdışı seyahatleri düşünenler için de Odessa, Berlin ve Düsseldorf olmak üzere 3 farklı şehre uygun fiyatlar sunuyor. İlk uçuş kampanyasını 31 Ekim 2017 tarihinde düzenleyen Onur Air kampanyaya halen devam etmektedir. Haftanın her günü bu kampanyadan yararlanma imkanınız vardır. İnternet sitesi üzerinden ilgili kampanya dahilinde “Hemen Satın Al” butonu üzerinden bilet almanız da mümkündür.

OnurExtra Üyelerine Bedava Bilet Fırsatı

Onur Air firması yılın belirli dönemlerinde çeşitli kampanyalar oluşturarak birçok alanda uygun fiyatlı seyahat imkanı sağlıyor. Bunun yanı sıra ek hizmet konusunda da indirimler düzenliyor. Tüm bu avantajlardan kolaylıkla yararlanmak ve önceden haberdar olmak için firmanın sunduğu havayolu programına üye olmanız sizler için büyük rahatlık oluşturuyor. OnurExtra programı ücretsiz olarak üye olabileceğiniz ve her bilet satın aldığınızda size puan kazandıran bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde satın alma işlemleriniz sayesinde belirli oranlarda puan kazanabilir ve bu puanlar ile bedava bilet alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ücretsiz olarak üye olmaktır.

 

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir