ucuz uçak bileti atlasglobal

Business Class Farkını Atlasglobal İle Hissedin

Havayolu seyahatlerinizde daha konforlu seyahat etmek ve özel hizmetlerden yararlanmak isterseniz ekonomi sınıfı yerine Business Class tercih etmeniz gerekir. Bu sınıf seyahat firmasının yolcular ile daha fazla ilgilendiği ve ekstra seçenekleri olan bir hizmettir. Burada yer alan koltuklar uçağın ön kısmında ve daha geniş mesafeler ile konumlandırılmıştır. Uçağın diğer bölümü ile arasında perde bulunur. Genellikle uzun soluklu seyahatlerde tercih edilir. Diğer biletlere göre buradaki koltuklar daha pahalıdır. Sık ve uzun mesafelerde seyahat eden kişiler için konfor bakımından tercih edilmektedir. Atlasglobal havayolları firması Business Class yolcularına oldukça güzel imkanlar sunar.

Business Class Seyahat İmkanının Eşsiz Özellikleri

Havayolu seyahatinizi ayrıcalıklı bir şekilde tamamlamak için Atlasglobal Business Class’ı tercih edebilirsiniz. En az 30 kilo bagaj hakkına ve kişiye özel zengin menü seçeneklerine sahip olurken 100 cm diz mesafesi olan geniş deri koltuklarda harika bir yolculuk yapabilirsiniz. Diğer havayollarından farklı olarak sunduğu hizmetler arasında Sky Team Lounge da yer almaktadır.  Business Class bölümünde seyahat edecek olan yolcular İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde yer alan Sky Team Lounge bölümünde yer alan bütün özel hizmetlerden faydalanabiliyor.

Sky Team Lounge Özel Hizmetleri

Sky Team Lounge kesintisiz olarak 7/24 hizmet vermektedir. Dış hatlara seyahat edecek olan Elite Plus, First ve Business Class yolcuları bu hizmet sayesinde seyahat deneyimlerini zenginleştirebiliyor. Burada yer alan özel hizmetler arasında 350 metrekare dingin ve ferah bir atmosferde dekor edilmiş ve aynı zamanda 95 adet yolcuyu ağırlayabilen bir salon yer alıyor. Ayrıca çalışma bölümünde ücretsiz kablosuz ağ bağlantısı ve yazıcı bulunuyor. Yolcular için hazırlanan yemek bölümünde açık büfe yemek servisi ve bar imkanı da sağlanıyor. Burada zaman geçirmek için keyifle inceleyeceğiniz günlük ya da haftalık birçok gazete ve dergi de bulmanız mümkündür. Sky Team Lounge içerisinde ayrı bir TV odası da mevcuttur. Ayrıca 70’den fazla elektrik güç kaynağı sayesinde elektronik cihazlarınızın bataryalarını doldurabilirsiniz. Salon içerisinde ayrı dinlenme ve okuma bölüme de yer almaktadır.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir