ucuz uçak bileti atlasglobal

Bank’O Atlas İle Gönlünüzce Uçun

Odeabank ve Atlasglobal şirketinin sağlamış olduğu işbirliği sayesinde oluşturulan Bank’O Atlas kartın avantajlarından sizler de yararlanarak sayısız imkanın sahibi olabilirsiniz. Bu kart sayesinde yapacağınız harcamalar üzerinden uçuş mili kazanabilir ve topladığını milleriniz ile bedava bilet alabilirsiniz. Üstelik yeni başvuru yapanlar için 2000 Hoş Geldiniz Mili hediye edilmektedir. Bank’O Atlas kart başvurusunu hemen yapanlara kart içerisinde iki bin mil ile teslim edilmektedir. Bu miller ile Atlasglobal internet sitesi üzerinden ya da Çağrı Merkezinden dilediğiniz rota için gidiş dönüş bileti alabilirsiniz. Yurtiçi ya da yurtdışı fark etmeksizin millerinizi her alanda kullanabilirsiniz. Üstelik milleriniz ile ekonomi ya da Business sınıfları arasında dilediğinizi seçme şansınız da vardır. Ayrıca millerinizin almak istediğiniz uçak bileti için yetersiz kalması durumunda avans ve sözüne mil kullanma şansınız da bulunmaktadır. Her alandan avantajlı bu kartın sahipleri Atlasmiles sadakat programı dahilindeki tüm avantajlardan yararlanabilmektedir.

Bank’O Kredi Kartı Avantajları

Sizler için her alanda avantaj sağlayan Bank’O Kredi kartının sayısız fırsatlarından haberiniz yok ise bu yazıdan dilediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu kredi kartı sayesinde mil kazanabilir, millerinizi dilediğiniz gibi seyahatlerinizde bedava bilet almak için kullanabilirsiniz. Üstelik miliniz yetersiz kaldığında sözüne mil avantajı ile biletinizi önceden alıp milleri sonradan toplayabilirsiniz. Ya da 18 ay içerisinde yaptığınız harcamalar ya da uçak bileti alımlarında kazanacağınız miller ile kapatacağınız avans mil kullanabilirsiniz. Sosyal hayatınızdaki harcamalarınız için taksitli veya nakit avans alma şansınız da bulunmaktadır. Otomatik Fatura ödeme talimatı vererek faturalarınızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Bank’O Atlas Kart Başvuru Kanalları

Hem alışverişleriniz de hem de Atlasglobal uçuşlarınızda sayısız mil avantajını sizlere sunan Bank’O Atlas kredi kartı sizleri bekliyor. Hiç vakit kaybetmeden çeşitli kanallar üzerinden yapacağınız başvuru sonrası kartınız içerisinde Hoş Geldin Mili yüklü olarak size gönderiliyor. Kazandığınız milleri doyasıya kullanmak ve seyahat özgürlüğünü yaşamak için sizler de başvuru kanallarından herhangi birisini tercih edebilirsiniz. Bank’O Atlas kredi kartı için ister ATLAS boşluk TCKN yazarak 8444’e SMS gönderebilir isterseniz Odeabank Çağrı Merkezi, İnternet ya da Mobil Bankacılığı veya Odeabank Şube ve ATM’lerinden başvuru yapabilirsiniz.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir