ucuz uçak bileti atlasglobal

Bagaj Kapasitesi En Geniş Olan Firma: Atlasglobal

Gitmek istediğiniz yere uçak ile seyahat etmek istiyorsunuz ve her açıdan en güvenli firma arayışında iseniz sizlere tavsiyemiz Atlasglobal olacaktır. Uygun fiyatlı biletlerinin yanı sıra müşterilerine her açıdan kolaylık sağlamayı amaçlayan firma sizleri en güvenli şekilde gitmek istediğiniz yere ulaştıracaktır. Uçaklarda bilindiği gibi belli bir bagaj kapasitesi bulunmaktadır. Firmamızın bu konudaki sınırlarını öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamından bu konuya ait bilgileri edinebilirsiniz. Firmamız hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz sitenize girerek aradığınız her türlü bilgiyi edinebilirsiniz. herkes gibi eminiz ki sizde güvenli ve konforlu bir yolculuk geçirmek istiyorsunuz. Bunun için firmamız size elinden gelen desteği yapmaktadır. Müşteri memnuniyetinin önemine dikkat eden Atlasglobal ile yolculuk etmenin avantajlarından en kısa sürede sizler de yararlanın.

Bagaj Kapasitesi Farklılık Göstermektedir

Her uçakta olduğu gibi Atlasglobal’da da Ekonomi Business Class ve Promosyon sınıfları bulunmaktadır. Ve her birinin bagaj kapasitesi farklılık göstermektedir. Kabine almak istediğiniz el bagajlarınız ayakaltına ya da baş üstünde bulunan bagaj kabinlerine sığacak büyüklükte olmasına dikkat edilmelidir. El bagajlarınızda en fazla ağırlık 8 kilo olmalıdır. Bundan daha ağır olan bagajlar uçağın alt bölümüne alınmaktadır. Uçağın içine alacağınız el bagajlarınıza sıvı alımı yapılmamaktadır. İçinde sıvı bulunan malzemeniz varsa bunu belli ölçüler içinde alt bölüme vermeniz gerekir. Yanınızda hiçbir sıvı ürün bulunduramazsınız diye bir kısıtlama bizim firmamızda yoktur. 100ml’yi geçmemek şartı ile sprey parfüm gibi ürünlerinizi yanınızda taşımanızda bizim açımızdan bir sakınca yoktur.

Bagajınızda Bir Sorun Çıkmaması İçin Önlem Alınmakta

Bagajlarınız da firmamız tarafından sizler gibi güven altında olacaktır. Çok nadir olmakla birlikte bazen bagajlarda hasar olabilmektedir. Böyle bir durumda eğer firmamız suçlu ise bunu kesinlikle telafi etmektedir. Hasar raporu tutularak sebebi araştırılır. Firmamızda serbest bagaj uygulaması da yapılmaktadır. Belli bir ücret karşılığında istediğiniz kadar bagaj getirebilir ve bu konuda herhangi bir sınıra tabi olmayabilirsiniz. Bizler için önemli olan yolcularımızın bizimle yapmış oldukları uçuşlardan memnun kalmalarıdır. Siz de Atlasglobal ile yolculuğa hazır olun ve her türlü avantajlardan da faydalanarak güvenli bir şekilde istediğiniz noktaya çok kısa bir sürede ulaşın.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir