ucuz uçak bileti atlasglobal

Atlasglobal Check-in İşlemi

Türkiye2de en kaliteli ve güvenilir hava yolu firmaları arasında yerini alan Atlasglobal ile siz de oldukça keyifli uçuş denemeleri yaşayacaksınız. Yolculuğunuz sırasında koltuklarımızın konforundan tutun da sizlere sunulan ikram ve hizmet kalitesinden oldukça memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Uçaklara binmeden önce bildiğiniz üzere bilet kontrolü yapılmaktadır. Siz biletinizi dilerseniz internet üzerinden alarak online biletinizi gösterebilirsiniz. Bilet alımında hem bilet hem de bagaj kontrolleri yapılmaktadır. Bu da zamanınızın hava alanında geçmesine neden olmaktadır. Böyle bir durumla karşılaşmamanız için check-in işlemi yapabilir ve zamandan ciddi anlamda tasarruf edebilirsiniz. Bagaj ve bilet kontrolü için bu sayede saatler öncesinden hava alanına gelmenize gerek kalmayacaktır.

Check-in İşlemi Nasıl Yapılır?

Biletinizi Alasglobal’den aldığınız zaman biletinizin PNR numarası olduğunu göreceksiniz. Bu numara işimize yarayacaktır. Atlasglobal sitesine girip bilet alma işleminizi yaparken check-in yapacağınızı belirtmek adına bu butanu tıklamanız gerekecektir. Daha sonra biletinizde yer alan PNR numarasını girmeniz gerekecek. Sonrasında devam diyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Hava alanına gittiğinizde check-in yapan ve yapmayanların ayrı bölümlere ayrılmış olduğunu göreceksiniz. Size ayrılan bölüme girerek bagaj ve bilet kontrolünüzü kısa sürede hallettikten sonra vakit kaybetmeden uçağınıza binebilirsiniz. Diğer türlü bu işlemi yapmak için çok daha uzun süre öncesinde hava alanında olmanız gerekecektir. Firmamızın sizlere sağlamış olduğu kolaylıklardan faydalanarak istediğiniz yere çok kolay ve güvenli bir şekilde ulaşacaksınız. Size sadece bu uçuşun keyfini yaşamak kalacak.

Her Geçen Gün Gelişen Firma

Hizmete başladığı ilk yılları ile kıyaslandığında kısa sürede ciddi bir kazanım sağladığı ve kendine birçok şey kattığı bir gerçektir. Vermiş olduğu hizmetleri ile birçok kişinin tercihi olan Atlasglobal ile keyifli uçuşlar sizleri bekliyor. Sadece güvenilirliği ve sağlamış olduğu kolaylıkları değil vermiş olduğu hizmet, gösterilen ilgi, verilen ikramlar konusunda da oldukça başarılı olduğunu söylemeden geçmeyelim. Firmada eğer üç saatten uzun süren bir yolculuk yapacaksanız muhteşem menüleri ile damağınızda tat bırakacaktır. Daha kısa süreli yolculuklardan da verilen ikramların kalitesinden yolcular son derece memnundur. Atlasglobal farkını yaşamak için daha fazla zaman kaybetmeyin ve hemen siz de uygun fiyata biletinizi alarak istediğiniz yere uçmayı deneyin.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir