ucuz uçak bileti pegasus

Geçmişten Günümüze Pegasus’un Gelişimi

20 yıldır ülkemiz içinde ve yurt dışında hizmet veren firmanın ciddi bir tecrübesinin olması tabi ki tercih sebebi olmasında etkili bir özelliktir. Hizmet vermeye başladığı günden bu yana kalitesinden hiçbir şey kaybetmeyen firma sizi en güvenli şekilde gideceğiniz yere ulaştırmayı kendine amaç edinmiştir. Deneyimli kadrosu ve teknik ekibi sayesinde güvenliği üst seviyede tutmuştur. Firmada herkesin uçak ile yolculuk yapabilmeye hakkı olduğu bir kural olmuştur. Bunun için de bilet fiyatlarını herkesin bütçesine göre düzenleyen ve müşteri memnuniyetini önemseyen firma olarak da dikkat çekmiştir. Yıllardır tecrübeli oluşu ve olumsuz bir durum ile karşılaşılmamış olması tabi ki insanların bu firmayı tercih etmesinde önemli bir etken olmuştur. Geçmişten günümüze kadar milyonlara yolcusunu güven içinde gidecekleri yere ulaştıran bu firma ile siz de seyahat etme avantajını en kısa sürede yaşayın.

Pegasus Farkını Siz de Yaşayın

Uçak ile yapacağınız yolculuklarınızda belki birçok firma denemiş olabilirsiniz. Ama bunlar içinde pek çok sebepten dolayı Pegasus’un farklı olduğunu eminiz ki siz de biliyorsunuz. Geçmişe oranla bakıldığında hizmet kalitesini uçuş güzergahlarını arttıran firmamızda konfor da en üst seviyede tutularak her yolcumuzun rahat bir seyahat geçirmesi için tasarlanmıştır. Ayrıca firmaya sonradan eklenen puan kazanma sistemi ile de almış olduğunuz biletlerinizden her uçuşta belli bir puan kazanacak ve bunların birikiminde bedava uçuş yapabileceksiniz. Kendisini her geçen gün yenileyen ve geliştiren firmamız ile tecrübe de birleşince en çok tercih edilen olmasının bir tesadüf olmadığı ortaya çıkıyor.

Pegasus Yolcularına Ne Gibi Avantajlar Sağlıyor?

Uçuşunuzun öncesinde ve sonrasında birçok avantaj sizi beklemektedir. Bunların ne olduğuna yazımızda kısaca değinmek isteriz. Öncelikle biletinizi diğer firmalara nazaran çok daha uyguna alacaksınız. Aldığınız biletten puan kazanmış olacaksınız. Dilediğiniz koltuğu seçme şansına sahip olmanız büyük bir avantaj olacaktır. Bagaj sınırlamasında küçük bir ücret karşılığında istediğiniz kadar eşyanızı aynınıza alabileceksiniz. Koltuklarımızın konforu ile uçuşunuz son derece rahat geçecek. Check-in yaparak saatler öncesinden bagaj kontrolü için hava alanında olmanıza gerek kalmayacak. İkramlarımız ile özellikle de uzun süreli yolculuklarınızda istediğiniz beklentilerin her türlü karşılanmış olduğunu görecek ve sürekli yolcumuz olacaksınız.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir